Witamy na stronie firmy World Open
Nasza Firma specjalizuje się w kontaktach handlowo-biznesowych z rynkiem chińskim. Działalność ta obejmuje głównie import oraz eksport z Chin.
Dzięki partnerom w Chinach możemy sprostać wielu zamówieniom.

FIRMA PROWADZI DZIAŁALNOŚĆ W 3 SEGMENTACH

IMPORT

Nasza  Firma sprzedaje towary  do całej Unii Europejskiej oraz do  krajów  spoza Europy  takich jak Chiny. Należąca do nas spółka współpracuje z Chinami i Ukrainą.

EKSPORT

Importem można określić zakup towarów lub usług w krajach spoza Unii Europejskiej.Nasza firma importuje wysokiej jakości towary z Chin i Ukrainy. Mamy najlepsze ceny na rynku.

PODRÓŻE BIZNESOWE

Organizujemy też podróże biznesowe do Chin. Zamiarem tych podróży jest zwiedzenie targów kantońskich, na których można podpisać umowy o współpracę  z producentami Chńskimi.

OFERTA FIRMY WORLD OPEN

SZPITAL
Wóżki inwalidzkie

W naszej ofercie znajdziecie Państwo kilkadziesiąt modeli wózków inwalidzkich

Łóżka szpitalne

W naszej ofercie znajdziecie Państwo kilkadziesiąt modeli łóżek szpitalnych o wysokiej jakości

Akcesria rehabilitacyjne

W naszej ofercie znajdziecie Państwo wiele różnych akcesoriów rehabilitacyjnych

OGRÓD
Płoty bambusowe

W naszej ofercie znajdziecie Państwo duże płoty bambusowe

Pochodnie bambusowe

W naszej ofercie znajdziecie Państwo wiele modeli pochodni bambusowych

Akcesria ogrodowe

W naszej ofercie znajdziecie Państwo wiele różnych donic ogrodowych

TARGI KATOŃSKIE

NAJWIĘKSZE NA ŚWIECIE TARGI WIELOBRANŻOWE

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom, nasza firma proponuje Państwu wyjazd do Chin na największe na świecie targi wielobranżowe ,,China Import and Export Fair,, w Kantonie (Guangzhou). Spośród wszystkich chińskich imprez targowych oferują one najszerszy zakres branżowy i największą liczbę wystawców. Organizowane są od 1957 roku, dwa razy w roku, wiosną i jesienią. Z uwagi na ogromne zainteresowanie targami, każda edycja targów została podzielona na trzy części, na których wystawiane są towary innego rodzaju.

Zapraszamy Państwa do udziału w targach w charakterze zwiedzających. Targi w Kantonie zyskały pozycję największego w Chinach spotkania przedstawicieli biznesu chińskiego z producentami, handlowcami z całego świata. W targach każdego roku bierze udział około 20.000 wystawców. Liczba zwiedzających ostatnim razem przekroczyła 200.000 z 200 krajów i regionów świata. Kompleks wystawienniczy w Kantonie zajmuje 580.000 metrów kwadratowych powierzchni, gdzie prezentowanych jest ponad 150.000 produktów. ,,China Import and Export Fair” są doskonałym miejscem na szukanie partnerów w interesach, szczególnie jeżeli jest to pierwsza wizyta w Chinach.

W żadnym innym miejscu nie będziecie Państwo mięli możliwości poznania najnowszych ofert handlowych chińskich producentów po atrakcyjnych cenach. Kantońskie targi to okno wystawowe największej fabryki świata, z którą nikt nie jest w stanie konkurować cenowo.Gorąco zapraszamy do udziału w targach.

KONTAKT

Telefon+48 507 186 206
e-mailbiuro@worldopen.pl
office@worldopen.pl
Adres39-215 Czarna, Mickiewicza 57